گوگل تبلیغات محلی بیشتری را به صفحه نتایج جستجو اضافه می‌ کند!

گوگل در اقدامی تازه برای بهبود اثربخشی تبلیغات کسب‌وکارها و رشد هرچه بیشتر آن‌ها تلاش می‌کند که تبلیغات محلی بیشتری را در صفحه نتایج جستجو به نمایش در بیاورد. گوگل در حال تست کردن تغییرات جدیدی در تعداد تبلیغات در صفحه نتایج جستجو است.

پیش از این در هر صفحه، در نتایج جستجوی محلی، حداکثر دو تبلیغ به نمایش در می‌آمد، اما گوگل در تلاش است که تعداد نتایج جستجوی محلی را به سه عدد برساند! به تصویر زیر نگاه کنید!

نتایج جستجوی عبارت “SEO agency in Sydney” را می‌توانید در صفحه بالا ببینید. همانطور که در تصویر مشخص است، به طور کلی، 4 تبلیغ در بالای صفحه قرار گرفته‌اند که فقط دو تبلیغ مختص شهر سیدنی است! گوگل قصد دارد تا این عدد را به سه برساند تا بتواند پروسه جستجو و رسیدن به پاسخ را برای کاربران خود سریع‌تر کند.

چه زمانی تغییرات تبلیغات محلی اعمال می شوند؟

گوگل هنوز زمان دقیقی برای اعمال تغییرات تبلیغات محلی اعلام نکرده است، اما خب به نظر می‌رسد باید کمی منتظر بمانیم تا این تغییرات از حالت تست خارج شوند و به صورت کاربردی مورد استفاده قرار بگیرند. دلیل این کار، وجود داشتن بیزینس و پروفایل‌های فیک و غیرواقعی به صورت گسترده است. گوگل می‌خواهد قبل از اینکه تغییری ایجاد کند، مطمئن شود که کاربرانش در خطر هک یا فیشینگ نباشند. به همین دلیل، گوگل در حال شناسایی بیزینس‌های محلی معتبر است.

اما این موضوع کاملاً واضح است که وقتی تعداد تبلیغات بیزینس‌های محلی به عدد 3 برسد، بیزینس‌های بیشتری فرصت پیشرفت را به دست خواهند آورد.

منبع خبر

admin

admin

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی‌ها

آخرین خبرها

آخرین مطالب وبلاگ

 مطالب پیشنهادی و داغ