رونمایی گوگل از قابلیت Ads Data Hub برای ارزیابی عملکرد کمپین های تبلیغاتی

اگر شما نیز برای افزایش ترافیک سایت خود و افزایش کاربران از کمپپین‌های تبلیغاتی گوگل استفاده کرده‌اید، احتمالا تا الان متوجه ضعف این کمپین‌ها شده‌اید. تا قبل از معرفی قابلیت Ads Data Hub بسیاری از سفارش دهندگان تبلیغات به‌ دلیل نبود ابزارهایی برای ارزیابی عملکرد تبلیغاتشان از خدمات گوگل ناراضی بودند.

افزایش روز افزون این نارضایتی از کمپین‌های تبلیغاتی، باعث شد گوگل به فکر معرفی ابزاری دقیق برای سنجش رفتارهای کاربران و عملکرد تبلیغات بیفتد.

قابلیت Ads Data Hub به مارکترها کمک می‌کند که آنالیزهای تخصصی و کاملاً با هدف از تبلیغات خود داشته باشند در حالی که حریم شخصی کاربران نیز حفظ شود.

به خاطر متفاوت بودن وظایف مارکترها و تحلیلگران، گوگل برای هر کدام از این گروه‌ها یک راه متفاوت با کاربردی متفاوت فراهم کرده است، Ads Data Hub یا مرکز اطلاعات داده تبلیغات برای مارکترها و مرکز اطلاعات داده تبلیغات برای تحلیلگران داده‌ها.

نکته: Ads Data Hub به معنی مرکز اطلاعات داده‌های تبلیغاتی است.

Ads Data Hub برای مارکترها

Ads Data Hub به مارکترها این امکان را می‌دهد تا داده‌های خود را تجزیه و تحلیل کنند، به اطلاعات Insight دسترسی پیدا کنند و هنگام تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلف از اطلاعات بهتری برخوردار شوند.

نکته: در این بخش، شما به عنوان فردی که تبلیغات خود را به سایت یا رسانه‌ دیگری داده‌اید، می‌توانید از اطلاعات سایت و یا رسانه هدف برای آنالیز استفاده کنید. این کار در شرایطی انجام می‌شود که نه حقوق ناشر و نه حقوق کاربر (حریم شخصی) نقض نمی‌‌شود.

Ads Data Hub برای Measurement Partners

به Partners یک دسترسی جدید برای سنجش عملکرد تبلیغات YouTube از طرف مارکترها، تبلیغ‌کنندگان، آژانس‌ها یا ناشران می‌دهد. با این راه‌اندازی، ارائه سنجش دقیق و ارائه اطلاعات آماری تقریباً هم‌زمان برای Measurement Partners آسان‌تر خواهد بود.

منبع خبر

admin

admin

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی‌ها

آخرین خبرها

آخرین مطالب وبلاگ

 مطالب پیشنهادی و داغ