Google به‌روزرسانی اصلی نوامبر 2023 را منتشر می‌کند

گوگل به روزرسانی اصلی نوامبر 2023 را آغاز می‌کند که دومین تغییر عمده در الگوریتم جستجوی آن در چند ماه اخیر است.

مهم ترین بخش اخبار

  • گوگل عرضه به روز رسانی اصلی نوامبر 2023 را آغاز کرده است.
  • این دومین به روز رسانی بزرگ در چند ماه اخیر است. یک اتفاق نادر
  • اگر سایت شما تحت تأثیر قرار گرفته است، راهنمای به روز رسانی اصلی Google را برای نکاتی مرور کنید.

این شرکت امروز اعلام کرد که گوگل به روز رسانی اصلی نوامبر 2023 خود را منتشر کرده است. این به روز رسانی در حال انتشار است و انتظار می رود طی چند هفته آینده به طور کامل اجرا شود.

به‌روزرسانی‌های اصلی، تنظیمات دوره‌ای برای الگوریتم‌هایی هستند که نتایج جستجوی Google را تقویت می‌کنند. آنها برای بهبود ارتباط و کیفیت صفحات وب نشان داده شده برای عبارت های جستجو طراحی شده اند.

ما سیستم های مختلفی داریم که هسته اصلی فرآیند رتبه بندی ما هستند. گوگل در بیانیه‌ای گفت: به‌روزرسانی اصلی این ماه شامل بهبود سیستم اصلی متفاوت از ماه گذشته است. با این حال، راهنمایی های ما در مورد به روز رسانی های اصلی برای هر دو یکسان است.

یک ماه از آخرین به روز رسانی هسته گوگل گذشته است

این آخرین به‌روزرسانی اصلی پس از به‌روزرسانی اصلی اکتبر ۲۰۲۳ گوگل که ماه گذشته منتشر شد، ارائه می‌شود. در حالی که به‌روزرسانی‌های اصلی معمولاً هر یک تا دو ماه یکبار اتفاق می‌افتد، به ندرت پیش می‌آید که دو به‌روزرسانی اصلی اینقدر نزدیک به هم منتشر شوند.

گوگل پیشنهاد می کند که اکثر صاحبان وب سایت نیازی به ایجاد تغییرات مهم در پاسخ به به روز رسانی های اصلی ندارند.

این شرکت گفت: «به احتمال زیاد، برای اکثر سازندگانی که قبلاً برای ایجاد محتوای مفید، قابل اعتماد و در درجه اول کار مردم کار کرده‌اند، کاری برای انجام دادن وجود ندارد.

با این حال، گوگل توصیه می‌کند در صورت تحت تأثیر قرار گرفتن ترافیک یا رتبه‌بندی، دستورالعمل‌های اصلی به‌روزرسانی خود را مرور کنید. تمرکز بر محتوای مفید و باکیفیت همیشه توصیه می شود.

پرسش و پاسخ Google Core Update

گوگل یک پرسش و پاسخ به روز شده منتشر کرده است که به سوالات رایج در مورد نحوه عملکرد به روز رسانی های جستجو پاسخ می دهد. برخی از نکات برجسته در اینجا وجود دارد:

به روز رسانی های اصلی با سیستم های رتبه بندی گوگل متفاوت است. به‌روزرسانی‌ها الگوریتم‌ها را تنظیم می‌کنند در حالی که سیستم‌های رتبه‌بندی نتایج جستجو را تولید می‌کنند.

هزاران به روز رسانی در سال اتفاق می افتد، اما تنها برخی از موارد قابل توجه به صورت عمومی اعلام می شوند.

اگر سایت شما تحت تأثیر یک به روز رسانی اصلی قرار گرفته است، لزوماً به این معنی نیست که شما به دلیل هرزنامه جریمه می شوید. مشکلات غیر هرزنامه ممکن است دلیل آن باشد.

گوگل سعی می کند در طول فصل شلوغ خرید تعطیلات از انتشار به روز رسانی های اصلی خودداری کند، اما همیشه امکان پذیر نیست.

Google خاطرنشان می‌کند که اگر تغییرات قابل توجهی در عملکرد سایت خود در مورد نسخه‌های به‌روزرسانی اصلی مشاهده کردید، می‌توانید سؤالات خود را در انجمن‌های انجمن جستجوی مرکزی Google پست کنید.

متخصصان جستجوی شرکت آن تالارها را برای شناسایی مشکلات احتمالی ناشی از به‌روزرسانی‌ها نظارت می‌کنند.

جمع بندی

به‌روزرسانی هسته‌ای نوامبر 2023 دومین تغییر عمده الگوریتم را در چند ماه اخیر نشان می‌دهد.

این چهارمین به‌روزرسانی هسته‌ای است که گوگل در سال 2023 ارائه کرده است. به‌روزرسانی‌های قبلی در ماه‌های مارس، آگوست و اکتبر منتشر شد که هر کدام شامل عرضه چند هفته‌ای بود.

منبع خبر

admin

admin

0 Comments

Submit a Comment

دسته بندی‌ها

آخرین خبرها

آخرین مطالب وبلاگ

 مطالب پیشنهادی و داغ