Google Maps جستجوی کسب و کار محلی مبتنی بر هوش مصنوعی را راه اندازی می کند

گوگل هوش مصنوعی را در Google Maps استفاده می کند تا توصیه های شخصی سازی شده برای کسب و کار محلی را پیشنهاد کند.

حتماً مقاله “چگونه از هوش مصنوعی برای آپدیت کردن محتوا وبلاگ قدیمی استفاده کنیم؟” را مطالعه کنید.

هایلایت اخبار

  • Google Maps یک ویژگی هوش مصنوعی را برای توصیه‌های شخصی‌شده مشاغل محلی راه‌اندازی کرد.
  • از مدل‌های زبان بزرگ برای تجزیه و تحلیل داده‌های Maps و پیشنهاد مکان‌ها بر اساس علایق کاربر استفاده می‌کند.
  • هدف این فناوری افزایش کشف و اکتشاف محلی در Google Maps است.

گوگل در حال معرفی یک ویژگی آزمایشی در Google Maps است که از هوش مصنوعی برای کمک به کاربران برای کشف مشاغل محلی که نیازهای خاص را برآورده می کنند، استفاده می کند.

اکتشاف با هوش مصنوعی

این ویژگی جدید از مدل‌های زبان بزرگ برای تجزیه و تحلیل پایگاه داده Google Maps از بیش از 250 میلیون مکان، عکس، رتبه‌بندی، نظرات و موارد دیگر استفاده می‌کند.

پس از وارد کردن یک عبارت جستجوی محاوره‌ای، Google Maps توصیه‌های شخصی‌سازی شده را برای کسب‌وکارها، رویدادها، رستوران‌ها و فعالیت‌های منطقه پیشنهاد می‌کند.

به عنوان مثال، می‌توانید از Maps بخواهید «مکان‌هایی با حال‌وهوای قدیمی در سانفرانسیسکو» را توصیه کند، و پیشنهادهایی مانند بوتیک‌های لباس، فروشگاه‌های موسیقی، و بازارهای قدیمی را ارائه می‌دهد.

نتایج با عکس‌ها و نکات برجسته بررسی دسته‌بندی می‌شوند تا توضیح دهند چرا معیارهای شما را برآورده می‌کنند.

می‌توانید با پرسیدن سؤال‌های بعدی مانند «ناهار چطور؟»، جستجوی خود را اصلاح کنید، که توصیه‌هایی را برای غذاخوری‌هایی با فضای قدیمی ارائه می‌دهد. مکان‌های پیشنهادی را نیز می‌توان در فهرست‌ها برای مراجعات بعدی ذخیره کرد.

به گفته گوگل، این فناوری برای مدیریت برنامه های سفر خود به خود یا تغییر مفید است. می‌توانید «فعالیت‌های یک روز بارانی» را درخواست کنید و فوراً گزینه‌های داخلی متناسب با آب و هوا و مکان فعلی را دریافت کنید.

این ویژگی پویایی گروه را نیز در نظر می گیرد. خانواده‌ها می‌توانند «گزینه‌هایی برای بچه‌ها» را برای دیدن پیشنهادهای انتخاب‌شده برای مکان‌های دوست‌دار کودک مانند موزه‌های کودکان، پاساژها، و زمین‌های بازی سرپوشیده درخواست کنند.

آزمایش دسترسی زودهنگام با راهنماهای محلی

برای این پیش‌نمایش اولیه، Google در حال درخواست بازخورد از گروه منتخبی از راهنماهای محلی است. ورودی آنها به شکل دادن به فناوری هوش مصنوعی قبل از عرضه گسترده تر کمک می کند.

این راه‌اندازی نشان‌دهنده آخرین تلاش گوگل برای ادغام هوش مصنوعی مولد در Maps و تغییر نحوه یافتن و کاوش کاربران در کسب‌وکارهای محلی است. هدف گوگل با ترکیب مدل‌های زبان بزرگ با پایگاه داده گسترده Maps، ارائه توصیه‌های فوق‌العاده شخصی‌شده برای مطابقت با هر نیاز یا علاقه است.

مفاهیم برای جستجوی محلی

پیامدهای جستجوی محلی و کشف مشتری می تواند قابل توجه باشد و به طور بالقوه ترافیک واجد شرایط بیشتری را به سمت مشاغل خاص یا جاذبه ها و رویدادهای کمتر شناخته شده هدایت کند.

همانطور که گوگل به تقویت قابلیت‌های هوش مصنوعی خود ادامه می‌دهد، کسب‌وکارها ممکن است نیاز به بهینه‌سازی اطلاعات آنلاین به روش‌های جدید برای رتبه‌بندی برای جستجوهای مکالمه و استفاده از این فناوری داشته باشند.

منبع خبر

admin

admin

0 Comments

Submit a Comment

دسته بندی‌ها

آخرین خبرها

آخرین مطالب وبلاگ

 مطالب پیشنهادی و داغ